Dojazd

Nasz serwis położony jest w dogodnym komunikacyjnie miejscu Warszawy – w centrum Bielan, w pobliżu bielańskiego Ratusza.

Jadąc ul. Żeromskiego od strony Centrum należy dotrzeć do Al. Zjednoczenia (ostatnie światła), minąć ją i skręcić w drugą przecznicę w lewo, w Płatniczą. Punkt napraw mieści się w segmencie Płatnicza 25, w odległości ok. 70 m od ul. Żeromskiego, po prawej stronie.

Jadąc od strony Wawrzyszewa/Chomiczówki, mijamy światła przy ul. Przybyszewskiego. Ul. Płatnicza jest druga w prawo. Parkować na krótko można po OBU stronach ulicy. Najlepiej pod serwisem!

Chcąc dojechać autobusem od strony Centrum (116, 112, 110, 184, 303), należy wysiąść na przystanku „Przybyszewskiego”, cofnąć się ok 100 m do Płatniczej, tam przejść przez Żeromskiego i wejść w naszą uliczkę. Serwis jest w odległości 70 m od skrzyżowania, po prawej stronie (mapa poniżej).

Pobliską ulicą Jarzębskiego/Al. Zjednoczenia kursują autobusy linii 103 i 197. Należy wysiąść na przystanku „Bielany – Ratusz” i podejść ul. Żeromskiego do Płatniczej.

Możliwy jest też dojazd metrem.  Należy wysiąść na stacji „Stare Bielany”. Wyjście z peronu w stronę Młocin jest dosłownie przy uliczce Płatniczej. Stamtąd czeka nas jeszcze do serwisu ok. 8-minutowy spacer naszą uliczką. Po drodze miniemy pl. Konfederacji i przetniemy ul. Żeromskiego. Można też wysiąść na stacji Słodowiec i podjechać trzy przystanki autobusem jadącym Żeromskiego do przystanku Przybyszewskiego. Wówczas do serwisu będzie tylko 150 metrów.

 

Pokaż większą mapę

 

ul. Płatnicza, widok od ul. Żeromskiego